#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

В Україні протягом сьогоднішнього дня знизилась вартість бензину

24.04.2020 Александр Чернышенко 0

В Україні протягом дня на 10 копійок знизилася роздрібна вартість бензину різних марок, дизельного палива, а також автогазу.

Про це каналу 112 повідомили аналітики консалтингової групи "А-95".

За їхніми даними, сьогодні, 24 квітня, у порівнянні з попереднім робочим днем (23 квітня), ціни на бензин марок А-92 і А-95 знизилися в середньому на 10 копійок у всіх областях України, крім Донецької.

Бензин А-95+ не змінився в ціні в семи областях, а в інших подешевшав. Вартість дизельного палива не змінилася в ціні тільки в Донецькій області, а автогаз залишився на колишньому рівні в шести областях.

Експерти також назвали мережі автозаправок, де можна найдешевше заправити своє авто. Так, найдешевший бензин марки А-92 - в мережі АЗС Marshal - 18,40 грн за літр. Бензин А-95 і дизельне паливо найдешевше на АЗС мережі "Маркет" - за 19,20 грн і 17,90 грн відповідно. Найдешевшим автогазом пропонують заправитися в мережі Glusco - по 7,95 грн.