#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

В Україні планують запровадити першочерговий вступ до мистецьких вишів

24.01.2020 Надiя Проценко 0

Україна має велику потребу не лише в медиках і педагогах, але й у мистецьких кадрах. Щоб залучити молодь активніше вступати до мистецьких вишів, Міністерство освіти і науки планує надати право на першочергове зарахування за державним (регіональним) замовленням вступникам до закладів мистецької освіти. Однак для цього потрібно укласти угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу.

В Україні планують запровадити першочерговий вступ до мистецьких вишів

Відповідні зміни відомство планує внести до постанови КМУ «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням».

Прийняття проєкту постанови стане ефективним механізмом для задоволення потреб сіл, селищ або селищ міського типу у педагогічних, мистецьких та медичних кадрах.

До 4 лютого триватиме громадське обговорення проєкту документа. Кожен бажаючий може надати свої пропозиції та зауваження до проєкту на e-mail: [email protected]