#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля

В Україні очікуються похолодання та заморозки

06.10.2019 Надiя Проценко 0

У найближчі кілька днів, температура повітря в Україні знизиться: у більшості областей буде всього +4+9 градусів, у південній частині та на південному сході до +10+14 градусів. По всій території України, окрім Півдня, 7, 8 та 9 жовтня очікуються заморозки.

В Україні очікуються похолодання та заморозки

Температура вночі 1-6° тепла, на поверхні ґрунту, в західних, північних та центральних областях в повітрі заморозки 0-5°, вдень 6-11° тепла, у південних, східних областях та на Закарпатті 9-14° тепла. У Карпатах дощ та мокрий сніг, вночі заморозки 2-4°, вдень температура 1-3° тепла. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

У Києві вночі 7 жовтня стовпчик термометра опуститься до 0-2 градуси морозу, вдень буде всього +7 градусів. Є ймовірність невеликих опадів, місцями краплі, але й можуть пролітати сніжинки, зазначає синоптик Наталка Діденко.

6 жовтня в Карпатах вже випав перший сніг. Зокрема, сніжить на Драгобраті, Тростяні, Захарі Беркуті та на інших вершинах, повідомляє Український Фейсбук.