Україна
Новини Київської області

В Україні можуть запровадити обмеження електропостачання, якщо атаки РФ триватимуть — Міненерго

В Україні можуть повернути обмеження подачі світла у разі, якщо російські окупанти продовжуватимуть масовані атаки. Про це заявила заступник міністра енергетики України Світлана Гринчук.

В Україні можуть запровадити обмеження електропостачання, якщо атаки РФ триватимуть — Міненерго - зображення

За її словами, влітку може зрости споживання електроенергії на тлі спекотної погоди, оскільки люди користуватимуться системами охолодження.

Енергетики зараз розбирають завали, оцінюють стан обладнання та намагаються дуже швидко відремонтувати те, що піддається ремонту. Спрогнозувати, чи застосовуватимуть відключення, поки що складно, оскільки «практично щодня відбуваються масовані атаки та додаткові пошкодження».

«Звичайно, якщо вони продовжуватимуться, то ми реально можемо зіткнутися з обмеженнями. Ми намагатимемося, навіть якщо це доведеться зробити, щоб споживачі мали доступ до електроенергії з періодичністю», - розповіла Гринчук.

Вона уточнила, що графіки були готові ще до початку опалювального сезону, щоб на випадок негативного сценарію розподіл електроенергії був максимально справедливим і всі споживачі були з електроенергією.

Раніше ми розповідали, що Трипільська ТЕС зруйнована окупантом.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.