#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Культура
Події

В Україні можуть з’явитись стипендії для молодих письменників

29.02.2020 Александр Чернышенко 0

Задля підтримки їх Український інститут книги розробив і надіслав на розгляд Міністерства культури, молоді та спорту України проєкт Стипендіальної програми для молодих авторів та їхніх менторів.

Про це йдеться у повідомленні Українського інституту книги.

За умовами програми, до 50 молодих авторів можуть отримати не лише стипендії на 6 і 12 місяців, але й допомогу ментора – відомого письменника чи редактора, під чиїм кураторським наглядом стипендіат створить фінальний рукопис, який згодом може перетворитися на видану книжку.

Подаватися на Стипендіальні програму, у разі її затвердження, зможуть всі охочі до 35 років, хто має не більше 3 виданих книжок. На майбутні рукописи не поширюються жодні жанрові обмеження.

Український інститут книги зможе надавати консультації тим стипендіатам, що укладатимуть угоди з видавцями. В інституті книги приймають ідеї та коментарі щодо можливої програми.