В столичних ботсадах розквітають магнолії
У двох ботанічних садах Києва почалось цвітіння магнолій, відвідувачі залюбки фотографуються біля духмяних рослин. У Ботсаду імені Фоміна зібрана одна з найбільших колекцій магнолієвих дерев. Там висаджено 65 видів з 240 існуючих у природі. Загалом в цьому саду росте майже три сотні кущів магнолії, розповідає Інформатор. У паркову зону ботсаду, де росте велика частина магнолій, вхід безкоштовний. Сьогодні там можна побачити чимало любителів весняної краси, фотографів в масках, людей, що вигулюють тварин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/MG_0502.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/MG_0490.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/MG_0476.jpg)
Зараз там зацвіли тільки два дерева, їх можна побачити одразу зі сходів від центрального входу. Зовсім скоро промені сонця дійдуть в глиб магнолієвого алеї, де будуть і білі і рожеві квіти. Але поки там тільки закриті бутони.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/MG_0503.jpg)
В іншому ботсаду столиці - імені Гришка, що по вулиці Тимірязєвській, 1, також розквітли деякі магнолії. Світлинами квітучих дерев поділився у Facebook киянин Микола Житенєв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/171285513_2858595507723700_4924266972552921315_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/170981624_2858595594390358_5104692456006637499_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/171238330_2858595411057043_4649618732362658472_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що Міндовкілля назвало найбільшою «хворобою» українських лісів санітарні рубки.Нагадаємо, Київщина – у топ-3 областей, де знищили найбільше лісів.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.