Новини
Екологія
Київ

В столичних ботсадах розквітають магнолії


 У двох ботанічних садах Києва почалось цвітіння магнолій, відвідувачі залюбки фотографуються біля духмяних рослин.

У Ботсаду імені Фоміна зібрана одна з найбільших колекцій магнолієвих дерев. Там  висаджено 65 видів з 240 існуючих у природі. Загалом в цьому саду росте майже три сотні кущів магнолії, розповідає Інформатор. 
  У паркову зону ботсаду,  де росте велика частина магнолій, вхід безкоштовний. Сьогодні там можна побачити чимало любителів весняної краси, фотографів в масках,  людей, що вигулюють тварин. 
фото Інформатор
фото Інформатор
фото Інформатор
 Зараз там зацвіли тільки два дерева, їх можна побачити одразу зі сходів від центрального входу. Зовсім скоро промені сонця дійдуть в глиб магнолієвого алеї, де будуть і білі і рожеві квіти. Але поки там тільки закриті бутони.
фото Інформатор

В іншому ботсаду столиці - імені Гришка, що по вулиці Тимірязєвській, 1, також розквітли деякі магнолії. Світлинами квітучих дерев поділився у Facebook киянин Микола Житенєв.

фото Микола Житенєв
фото Микола Житенєв
фото Микола Житенєв

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що Міндовкілля назвало найбільшою «хворобою» українських лісів санітарні рубки.Нагадаємо, Київщина – у топ-3 областей, де знищили найбільше лісів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.