В столичній підземці відкрили фотовиставку, присвячену досягненням українських педагогів
У вестибюлі станції метро “Майдан Незалежності” 29 листопада запрацювала фотовиставка "Вчителі важливі" яку Громадська спілка “Освіторія” організувала разом з Київським метрополітеном. Учителів знімала відома українська фотографка Аліна Рудя, що проживає в Берліні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78232172_2457750857805648_5328996795819229184_o.jpg)
У фотопроєкті зібрані історії десяти педагогів із різних куточків України. Серед них — 72-річний чемпіон України, Європи та світу з гирьового спорту та шкільний учитель фізкультури, вчителька біології, яка створила власний дендропарк, тифлопедагог, яка працює з дітьми з глибоким порушенням зору, та інші освітяни, що надихають своєю щоденною роботою.
ГС "Освіторія — неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвити освіту в Україні. Фотопроєкт створили в межах Global Teacher Prize Ukraine — національної премії для вчителів-агентів змін, яку щорічно проводить ГС “Освіторія” щоб підняти престиж роботи педагога та надихнути їх. Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів, заснована в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation, засновником світової щорічної премії Global Teacher Prize
Виставка працюватиме у вестибюлі станції метро “Майдан Незалежності” до 27 грудня.