В Славутичі розпочнеться потужна робота щодо невживання наркотиків підлітками
Після резонансних подій, які нещодавно трапилися у місті, створена робоча група довіри. На базі виконкому буде працювати кабінет №107, куди кожен мешканець зможе звернутися з приводу слідства по справі вбивства біля кафе "Атлант".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/DSCN0453.jpg)
Найближчим часом у цій зоні буде встановлено дві опори з відеокамерами. Проводиться робота з громадськими організаціями, які зацікавлені у співпраці з міською радою по запобіганню вживання наркотичних речовин. По закінченню літніх канікул розпочнеться потужна робота щодо невживання наркотиків підлітками взагалі, повідомляє Славутицька міська рада.