#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

В школах більше не буде дощок пошани

16.08.2019 Оксана Кириленко 0

В українських школах іще із радянських часів існує традиція створювати дошки пошани і вивішувати на них фото відмінників. За теорією таке явище повинне стимулювати учнів до навчання. Але практика показує, що такі дошки викликають у дітей комплекс неповноцінності. Адже діти різні, хтось кращий у спорті, хтось у співах, кожен талановитий по-своєму.

Також із першого вересня у школах відмінять обов'язкове носіння форми, відповідний указ видав президент України Володимир Зеленський у червні.

Іще вчителям заборонять оголошувати на весь клас оцінки учнів. Безпосередньо на уроці вчитель може загальними фразами оцінити відповідь  учня, але оцінку в балах повинен виставляти у щоденник на перерві або після уроків в індивідуальному порядку.

Відомо, що із 1 вересня 2019 року Кабінет Міністрів підвищив на 10 відсотків посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється не за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році.

Відповідна постанова ухвалена Кабінетом Міністрів.

Зокрема, підвищення заробітних плат стосуватиметься педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.