В Семиполках на Броварщині горів житловий будинок
8 жовтня о 03:49 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення загорання приватного житлового будинку в селі Семиполки, по Остерському шосе.
На місце пожежі було направлено чергові караули 22-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Калита та 21-ДПРЧ міста Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/yzobrazhenye_viber_2019-10-08_08-10-11.jpg)
По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить покрівля по всій площі житлового будинку та речі домашнього вжитку. Пожежу було локалізовано о 05:01 та повністю ліквідовано о 06:40.
Причина пожежі встановлюється, повідомляє ДСНС Київської області.