В Осещині відновлено заїзд до берегу Десни
Мешканці Вишгородщини продовжують відстоювати свої права у боротьбі із забудовниками. Журналісти Погляду вже розповідали, як у селі Осещина місцевим перекрили прохід до Десни. Невідомі захопили не лише прибережну зону, а й перекрили автошлях. У національній поліції обіцяли розібратися у конфлікті. Та згодом ситуація тільки погіршилася - у місцевих взагалі забрали проїзд. Довелося втручатися народним депутатам. Про ситуацію більше - Юлія Власенко