#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

В Одеській міськраді видаватимуть шприци наркозалежним (ВІДЕО)

06.12.2021 0
В Одесі наркозалежним видаватимуть одноразові шприци та спиртові серветки.

Одеська міська рада запровадила програму боротьби з поширенням ВІЛ, СНІД, туберкульозом та гепатитом серед наркозалежних.
У рамках реалізації цієї програми наркозалежним видаватимуть одноразові шприци та спиртові серветки. А також обмінюватимуть використані шприци на стерильні.

В адміністративній будівлі додають, що сучасні проблеми потребують сучасних рішень.

Міськрада вважає, що ця програма має на меті перешкоджати поширенню ВІЛ-інфекції серед споживачів ін'єкційних наркотиків.

Крім того, наркозалежні люди, які беруть участь у програмі, дістають соціальну та психологічну допомогу за принципом «рівний-рівному», а також мотивацію та підтримку у питаннях відмови від вживання наркотиків.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.