В Обухові приїжджі ділки організували підпільний алкоцех, який викрили правоохоронці
Співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки спільно з УСБУ у Волинській області викрили незаконне виготовлення у промислових масштабах та збут контрафактної алкогольної підакцизної продукції в різних регіонах країни. Один з них було викрито в Обухові.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/n_7272_56842185.jpg)
За даними слідства, організували незаконне виробництво мешканці столичного регіону та Волинської області. У підпільному цеху, розташованому у промисловій зоні Обухова, що на Київщині, зловмисники організували нелегальне виробництво етилового спирту. Щомісяця ділки виготовляли до 30 тонн сировини на майже мільйон гривень. Половину спирту через кур`єрів вони відправляли спільникам до західного регіону. Решту – збували підпільним виробникам алкогольної продукції по всій Україні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/n_7272_27607802.jpg)
Так, у ході проведення слідчих дій лише у Луцьку встановлено, що кустарний цех вони облаштували у підвальному приміщенні за місцем проживання одного із них. Підробку виробляли в антисанітарних умовах із додаванням технічних спиртів, ароматизаторів та барвників сумнівної якості. Небезпечну для життя та здоров`я громадян продукцію під виглядом відомих вітчизняних марок ділки продавали до мережі роздрібної торгівлі області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/n_7272_99997480.jpg)
Під час обшуків за місцями виробництва та зберігання контрафактного алкоголю правоохоронці вилучили понад 15 тонн контрафактного спирту, 25 ящиків фальсифікованої горілчаної продукції та понад тисячу акцизних марок з ознаками фальсифікації. Вилучені докази направлені на експертизу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/n_7272_76098736.jpg)
Відкритого кримінальне провадження за ч. 2 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 1 і 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. Перевіряються факти збуту контрафактної продукції в інших регіонах України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/n_7272_85336147.jpg)