В Обухові правоохоронці за допомогою місцевого мешканця ліквідували підпільний ігровий заклад
Отримавши інформацію у сомережах від громадянина про функціонування «гральних автоматів», за вказаними адресами одразу прибули працівники Управління карного розшуку поліції Київщини разом зі слідчо-оперативною групою місцевого відділу поліції та КОРДу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90054222_2850526065002547_6002797222335348736_o.jpg)
«Підприємливі» бізнесмени працювали підпільно і «при закритих дверях», встановивши на вулиці камери відеоспостереження. Пропускали знайомих «клієнтів» тільки через запасний вихід. Тож, щоб потрапити до приміщень, бійці-спецпризначенці змушені були ламати вхідні двері.
Коли навідались працівники поліції до гральних залів, на той час там знаходились четверо відвідувачів та два адміністратори. Слідчі поліції у якості речових доказів вилучили комп'ютерну техніку у робочому стані – системні блоки, монітори та комплектуючі, через які надавалися послуги в сфері грального бізнесу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89827233_2850526275002526_928287173063475200_o.jpg)
У подальшому слідчі звернуться до прокуратури та суду з клопотанням про арешт вилученого майна. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90036254_2850526178335869_339026378835886080_o-1.jpg)
Поліція встановлює осіб, причетних до організації незаконного грального бізнесу. Триває слідство. Також поліція дякує усім небайдужим громадянам і вкотре звертається із проханням повідомляти про подібні правопорушення за телефоном «102».