Новини
Обухів

В Обухові підписали меморандум про співробітництво з Ізраїлем

23.05.2019 Кочкина Марина 0

21 травня у Обухівській міськраді відбулась плідна зустріч із представниками  Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна.

Іноземні гості приїхали до Обухова  з метою розвитку співпраці  в різних аспектах соціально-економічних відносин. Тож на захід були запрошені місцеві представники бізнесу, промисловці та інші.

Протягом знайомства, проаналізували ідеї та можливості подальшої співпраці зокрема із великими підприємствами міста як ККПК, Обухівський молокозавод, «Інтерфом», ПП «Алеана» та іншими. Адже чимало наших великих виробництв реалізують свою продукцію, як на внутрішніх так і зовнішніх ринках. Торкнулись питання впровадження потенційних потужностей на вже діючих підприємствах.

Також співпраця із Торгово-промисловою палатою, буде досить корисною у торгівельно-економічних відносинах  із Обуховом. Зокрема налагодження нових ринків збуту для нашої продукції.

Торкнулись на зустрічі і сфери будівництва, зокрема перспективи розвитку третього мікрорайону.  Чимало уваги приділили напрацюванню інвестиційних проектів із Торгівельно - промисловою палатою Ізраїль-Україна. Обговорили і співпрацю  у медичній галузі, сфері енергозбереження, туризму, кібербезпеки тощо.

Головним підсумком зустрічі стало урочисте підписання Меморандуму про співробітництво з Торгово-промисловою палатою (ТПП) Ізраїль-Україна.

«У плані дій ТПП - робота з перспективними містами України. Тому для цього повинні бути оформлені відносини і сьогодні вони були зафіксовані.  Далі йдуть вже конкретні кроки. Тут не йде мова про те, що давайте будемо чимось торгувати, тут іде мова – давайте будувати платформу, щоб люди, котрі присутні у цій залі, могли розвивати свій бізнес» - проінформував журналістів ІА «Погляд» гендиректор ТПП - Влад Черкаський.