В Обухівському районі за добу сталося 4 пожежі в екосистемі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/media-share-0-02-0a-9b18c3063a60efb36d1df3924ee383655eaac218d824286273abd7e39f2c839b-5d79f738-2b6b-4942-9ecc-7ed7b11ba201.jpg)
Перший виклик пролунав о 14:20. До оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Таценки.
На місце виклику було направлено черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини (м. Обухів). Локалізація о 14:48, ліквідація о 14:52. На місці події працювали одна автоцистерна та 4 чоловіки особового складу.
Причина пожежі встановлюється.
О 16:50 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Малі Дмитровичі, на вул. Васильківська.
На місце виклику було направлено черговий караул 46-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Козин. Локалізація о 17:32, ліквідація о 17:43. На місці події працювала одна автоцистерна та 6 чоловік особового складу.
Причина пожежі встановлюється.
О 18:20 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу у с. Щербанівка, на узбіччі дороги.
На місце виклику було направлено черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Обухів. Локалізація о 18:57, ліквідація о 19:05. На місці події працювала одна автоцистерна та 4 чоловіки особового складу.
Причина пожежі встановлюється.
О 18:30 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу у с. Щербанівка на узбіччі дороги.
На місце виклику було направлено черговий караул 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Українка. Локалізація о 19:16, ліквідація о 19:25. На місці події працювала одна автоцистерна та 6 чоловік особового складу.
Причина пожежі встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/media-share-0-02-05-b12c83036cc1992db622987f50b231756ddd7f1261127f1e047d0a1c820b19c9-705a498f-95a8-4a3f-8d24-621c7366d395.jpg)