В Миронівці відкрили меморіальні дошки захисникам міста
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67410595_484607482327725_6695275439419555840_n.jpg)
Днями в Миронівці вшановували пам’ять учасників військових формувань, що далекого 1941-го року брали участь в обороні міста та району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67486198_484607092327764_5071741470403198976_n.jpg)
Миронівська міська рада виступила організатором та активним учасником проведених заходів. Адже саме тут, на залізничному вокзалі, влітку 1941 року з 43-х ешелонів висадилась 227-ма стрілецька дивізія, сформована в Слов’янську Донецької області. Відбиваючи постійні атаки ворога в районі Миронівки, Богуслава, Корсуня, несла великі втрати. Символічно, в серпні, коли дивізія вела активну боротьбу з окупантами, втрачаючи сотні людських життів, на пам’ятнику боронителям Миронівки (танк на привокзальній площі) миронівський міський голова Віталій Савенко разом з редактором книги Пам’яті України, заслуженим працівником культури України, почесним громадянином міста Слов’янськ Е.Арутюняном урочисто відкрили меморіальні дошки на знак глибокої шани і поваги до подвигу захисників рідної землі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67712834_484607512327722_9016869588356300800_n.jpg)
За відкриттям – традиційне покладання квітів, слова привітань від міського голови та гостей міста. Хвилина мовчання також була символічною – тривалий гудок поїзда з залізничного вокзалу.
Делегація гостей зі Слов’янська та Києва також відвідала Миронівський краєзнавчий музей, алею Слави, пам’ятник десантникам села Тулинці та меморіальний комплекс "Букринський плацдарм" сел Ходорів та Балико-Щучинка, повідомляє Миронівська міська рада.
Фото Миронівської міськради