Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

В Миронівці відкрили меморіальні дошки захисникам міста

05.08.2019 Руслан Семенець 0

Днями в Миронівці вшановували пам’ять учасників військових формувань, що далекого 1941-го року брали участь в обороні міста та району.

Миронівська міська рада виступила організатором та активним учасником проведених заходів. Адже саме тут, на залізничному вокзалі, влітку 1941 року з 43-х ешелонів висадилась 227-ма стрілецька дивізія, сформована в Слов’янську Донецької області. Відбиваючи постійні атаки ворога в районі Миронівки, Богуслава, Корсуня, несла великі втрати. Символічно, в серпні, коли дивізія вела активну боротьбу з окупантами, втрачаючи сотні людських життів, на пам’ятнику боронителям Миронівки (танк на привокзальній площі) миронівський міський голова Віталій Савенко разом з редактором книги Пам’яті України, заслуженим працівником культури України, почесним громадянином міста Слов’янськ Е.Арутюняном урочисто відкрили меморіальні дошки на знак глибокої шани і поваги до подвигу захисників рідної землі.

За відкриттям – традиційне покладання квітів, слова привітань від міського голови та гостей міста. Хвилина мовчання також була символічною – тривалий гудок поїзда з залізничного вокзалу.

Делегація гостей зі Слов’янська та Києва також відвідала Миронівський краєзнавчий музей, алею Слави, пам’ятник десантникам села Тулинці та меморіальний комплекс "Букринський плацдарм" сел Ходорів та Балико-Щучинка, повідомляє Миронівська міська рада.

Фото Миронівської міськради