#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

В МОЗ пояснили, для кого щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

09.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

В міністерстві опублікували оновлений перелік професій, представники яких на період дії карантину мають бути вакциновані.

pixabay.com

Про це повідомили на сайті МОЗ.

До розширеного переліку професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, окрім освітян та працівників центральних та місцевих органів влади потрапили працівники:

  • підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Наказ щодо оновленого переліку професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, набере чинності через місяць, 9 грудня 2021 року.

Як повідомляв «Погляд», нещодавно також стало відомо, за яких умов вакцинуватимуть від Covid-19 українських підлітків.

Нагадаємо, 9 листопада Україна встановила новий атирекорд смертності від Covid-19.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.