В Крюківщині домашній насильник порізав ножем співмешканку
У Києво-Святошинському районі затримано 49-річного чоловіка. Жінка в реанімації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Ukrayinka2.jpg)
Як повідомила Поліція Київської області на своїй Фейсбук-сторінці, у селищі Українка 49-річного чоловіка затримано за замах на вбивство співмешканки у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та за процесуальним керівництвом прокуратури повідомили зловмиснику про підозру за замах на умисне вбивство.
Нині кривдник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Поліцейські розповіли, як це було: «Вранці на спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення про те, що у селі Крюківщина жінка стала жертвою домашнього насильства. На місце події оперативно прибув наряд реагування патрульної поліції Києво-Святошинського відділу поліції. У будинку правоохоронці виявили жінку із численними тілесними ушкодженнями та викликали для неї швидку медичну допомогу. Потерпілу госпіталізували до реанімаційного відділення місцевої лікарні».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Ukrayinka1.jpg)
Також правоохоронці інформують, що причиною сварки між співмешканцями стали ревнощі. Наслідком конфлікту стало те, що чоловік наніс жінці множинні удари в обличчя, шию та руки канцелярським ножем.
«Встановлено, що раніше до Києво-Святошинського відділу поліції не надходило заяв та повідомлень про домашнє насильство у цій родині. Правоохоронці вилучили ніж у якості речового доказу», зазначається у повідомленні.
Поліцейські інформують, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення), ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Запобіжний захід зловмиснику обере суд.
Як повідомляв «Погляд», підбираючи ключі, крадій обкрадав квартири на Київщині