#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Культура
Київ

В Кримському домі відкрилась виставка «Шлях Крим»

08.11.2021 3

5 листопада в залах Кримського дому відкрилась виставка «Шлях Крим / Yol Qırım» та дитячій простір «Шлях».

5 листопада в залах Кримського дому відкрилась виставка «Шлях Крим». На відкритті виступили Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, куратор виставки Рустем Скибін, куратор дитячого простору «Шлях» Anife Kurtseitova, заступниця Постійного Представника Президента України в АР Крим Тамила Ташева та інші.

Мультижанровий проєкт простежує ШЛЯХ кримськотатарського народу — його багатовікову історію державності, традицій, освіти, релігії, обрядів, побуту, мови, фольклору та мистецтва.

Виставковий проєкт стане постійно діючою експозицією в Кримському домі, а частину колекції предметів прикладного мистецтва буде передано до музею просто неба «Пирогово» після відкриття в ньому Кримськотатарської садиби.

Що можна зробити на виставці:

— переглянути експозицію на теми: державність, освіта, релігія, традиції

— познайомитися з новою колекцією з близько 200 предметів мистецтва — зануритися в екскурсію сучасним Бахчисараєм та його околицями (у доповненій реальності)

— дізнатися історію кримських татар та відомих представників народу

— послухати 5 колискових пісень — побачити живопис, відеоарт, інсталяції — пограти з дітьми в настільні кримськотатарські ігри.

Виставка триватиме у Кримському домі з 5 листопада 2021 року до 5 листопада 2022 року.

Проєкт реалізується ГО El Cheber Art Studio за підтримки Український культурний фонд, Ukrainian Institute - Український інститут і ДП Кримський дім.

Нагадаємо, ми розповідали, як Український культурний фонд відкрив грантовий сезон 2022.

Також ми повідомляли, що команда VoxPopuli Agency запрошує жінок-підприємиць і тих, хто лише має намір відкрити свій бізнес, поділитися власним досвідом та долучитися до проєкту-дослідження фінансового включення жіночого бізнесу та перешкод у доступі до фінансування.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.