В КМДА просять киян за можливості сплатити комуналку
![В КМДА просять киян за можливості сплатити комуналку В КМДА просять киян за можливості сплатити комуналку - зображення](/storage/resized/lg/news/95c32f03-9b56-4e22-b4e4-e4d7ac30130e/accountant-g6f50194e8_1280.jpg)
Пресслужба КМДА повідомила про те, що жителі столиці, які сьогодні мають фінансову та технічну можливість, можуть оплатити житлово-комунальні послуги. Це допоможе міській системі отримати необхідні ресурси для аварійних робіт.
У КМДА зазначили, що в разі відсутності внесених показників приладів обліку за лютий 2022 року показники будуть актуалізовані та відкориговані після стабілізації ситуації.
Раніше киян попросили відсортовувати сміття і викидати, у першу чергу, органіку та засоби гігієни. Не викидувати пластик, папір, картон та інші відходи, які можна деякий час складувати в помешканні.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.