Новини
Головні новини
Ірпінь

В Ірпені вимагають допиту "чорної" ріелторки і власника сайту 04597.com.ua


Євгенія Ростолопа, скрін з відео

Ірпінська адвокатка Євгенія Ростолопа буде домагатися допиту ріелторки Любові Літвішко і власника сайту "04597.com.ua".

Нещодавно сайт "Портал Ірпеня" опублікував резонансний матеріал про те, як ріелторка Любов Літвішко, заздалегідь знаючи, що у її клієнтів будуть проблеми, все одно продавала нерухомість. Згодом з'явилася реакція на нього з боку Літвішко - у вигляді статті на сайті "04597.com.ua", який, до речі, занесено до реєстру фейків України, пише "Портал Ірпеня".

Реакцію на статтю на 04597.com.ua опублікувала на своїй сторінці у Facebook адвокатка Євгенія Ростолопа. У відео вона стверджує, що Літвішко замість відповідей на питання стосовно своєї ріелторської діяльності намагається відвести тему в інше русло, шукаючи старі статті з непідтвердженою інформацією, звинувачуючи Ростолопу в рейдерстві.

У своєму відео Євгенія Ростолопа наполягає, щоб правоохоронці зробили одночасний допит її та Літвішко, а також окремо допитали власника сайту "04597.com.ua" - про те, хто надав цю інформацію і на підставі чого ця інформація публікувалася. Адже стаття зі свідченнями Літвішко, за словами Ростолопи, містить явно недостовірну інформацію.