В Ірпені учні вивчають історію Київщини завдяки унікальній грі
Навчання у формі гри. В одній з ірпінських шкіл започаткували нестандартний спосіб вивчення історії свого краю. У рамках польсько-українського проекту “Культурна спадщина Київщини” діти грають в унікальну гру завдяки якій не лише вивчають визначні місця Київської області, але й виконують завдання з логіки, математики та інших дисциплін. Детальніше - дивіться в сюжеті.