Новини
Ірпінь
Надзвичайні новини

В Ірпені накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно інтернет-провайдера I-Lan

Антон Мирончук став фігурантом чергового скандалу. На все рухоме та нерухоме майно інтернет-провайдера I-Lan, власником якого він є, накладено арешт.

В Ірпені накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно інтернет-провайдера I-Lan - зображення

Скандальний забудовний та власник інтернет-провайдера I-Lan Антон Мирончук став фігурантом чергового скандалу. Заборгувавши постачальнику кругленьку суму в півмільйона грн, справа дійшла до суду.

До слова, рік тому Ірпінь.Online повідомляв, що масштабні проблеми провайдера I-Lan трапились через борги, а не умисне пошкодження кабелів, як намагався запевнити інтернет-провайдер. Тоді ж мова йшла про те, що провайдера I-Lan Антона Мирончука виганяють з київського ЖК через борги.

Наразі ж стало відомо, що в результаті в Північному апеляційному господарському суді постачальник виграв справу. У свою чергу Верховний суд відмовив I-Lan у відкритті провадження. Таким чином рішення апеляції було передано державному виконавцю.

Тепер на все рухоме та нерухоме майно інтернет-провайдера I-Lan накладено арешт, тож абонентам рекомендують переходити до будь-якого іншого провайдера.

В Ірпені накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно інтернет-провайдера I-Lan - зображення
В Ірпені накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно інтернет-провайдера I-Lan - 1 - зображення

Нагадаємо, Мирончук та Карплюк, відомі в Ірпені будівельники, їх комплексами забудовано місто, і чи не на кожному об'єкті скандал за скандалом, суди арештовують ділянки та забудови. Детальніше ‒ в програмі "Погляду".

Також у програмі “Махляри” про проблемні житлові комплекси компанії "Орлан Інвест" ‒ ЖК "Єсенін" та ЖК "Олімп", які забудовник-боржник Антон Мирончук втулив на заплаві річки Ірпінь.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.