В Ірпені фахівці служби зайнятості допомогали учням обирати професію
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/1-10.jpg)
Вчора, 28 січня, у місті Ірпінь на базі фіскального університету фахівці Державної служби зайнятості провели урок профорієнтації. Про це служба повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.
Фахівці ознайомили дев’ятикласників з можливістю пройти онлайн-тестування на платформі профорієнтації та розвитку кар'єри "Моя професія. Консультаційна мережа".
"Цікавинкою" заходу стала демонстрація працівниками кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки способів перевірки якості продуктів. Крім того, викладачі ознайомили майбутніх випускників із напрямками та спеціальностями кафедри.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/2-10.jpg)
Загалом на зустрічі школярі отримали корисну інформацію, яка допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/3-5.jpg)