![В Гостомелі вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/3-4.jpg)
26 квітня в Гостомелі біля пам'ятного знака Чорнобильської трагедії вшанували пам'ять потерпілих від аварії на ЧАЕС.
Першими, хто кинувся у смертельний бій з атомною стихією — були пожежні. Вічна їм пам’ять! Через пекло Чорнобиля пройшли у 1986 році сотні тисяч людей. У кожного з них була сім’я, діти, але вони все ж поїхали на допомогу.
Чорнобильська трагедія зачепила життя тисячі людей. Примусила по-новому подивитися на світ, який нас оточує, на нас самих з іншого боку.
Немає в Україні такого місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Комусь довелося стати в ряди тих, хто ліквідовував наслідки аварії, комусь рятувати життя і здоров’я потерпілих, інші допомагали матеріально і морально.
Гостомель одним з перших населених пунктів, хто прийняв переселенців з зони Чорнобильської АЕС. На сьогодні в селищі проживає близько 500 родин переселенців та майже 200 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
![В Гостомелі вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/1-9.jpg)
Представники Гостомельської селищної ради, установ, організацій, школярі, вихованці дошкільних навчальних закладів, громадськість селища прийшли віддати шану рятівникам.
![В Гостомелі вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/9-3.jpg)
Чорнобильську атомну станцію закрили 15 грудня 2000 року. Сивою журавкою тужить пам’ять.
Настоятель Свято-Покровського храму відправив панахиду за тими, хто не дожив до наших днів.
Зворушливими виступами та покладанням квітів завершили у Гостомелі віче-реквієм.
Фото: http://gostomel-rada.gov.ua/