#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Технології

У "Дії" тестують нову функцію PhotoID

23.12.2021
Наразі технологію лише запроваджують, проте є можливість взяти участь у бета-тестуванні нових функцій.

У

Як повідомили в телеграм-каналі "Дії", розробники додатку електронних послуг запустили тестування PhotoID "без гімнастики шиї" та опитування.

"Дія" ніколи не стоїть на місці! Розробили нові функції та запрошуємо вас протестувати їх, щоб усе працювало як треба", — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що для того, аби долучитися до бета-тестування, потрібно перейти за посиланням і зареєструватися.

Далі користувач має отримати на електронну пошту лист з детальними інструкціями.

"Ви можете тестувати як одну нову можливість, так і обидві. Проте зверніть увагу, що для тестування PhotoID у вас має бути біометричний документ у "Дії" — ID-картка або закордонний паспорт", — зазначили розробники.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людини. Відтепер оформити згоду на посмертне донорство органів можна буде у "Дії".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.