Новини
Україна
Екологія
Україна-суспільство

В Чорну п’ятницю зоозахисники проведуть акцію Fur Free Friday


Це будуть одиночні мітинги біля магазинів із хутром.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Гуманістичного руху за права тварин UAnimals.

26 листопада у різних містах України зоозахисники планують організувати мітинги біля магазинів із хутром. Для цієї мети вони розробили спеціальні пакети з важливим посланням «Твої покупки кричали перед смертю? Криваві знижки».

«Ми готуємося до Fur Free Friday й намагаю зробити все, щоби спонукати споживачів відмовитись від купівлі хутрових виробів у день шалених знижок».

UAnimal

«Fur Free Friday» («П'ятниця без хутра») проходить щороку, в останню п'ятницю листопада. Це день всесвітнього протесту проти варварства та жорстокості до тварин. Захисники тварин всього світу проводять акції задля припинення діяльності хутряної промисловості.

Нагадаємо, цьогоріч в Україні заборонили продаж косметики, що тестується на тваринах. А на початку року зоозахисники обрали найетичнішого модельєра.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.