Новини
Буча

В Бучанській міськраді прокоментували долю стадіону «Ювілейний»


Питання демонтажу стадіону може бути підняте лише за умови будівництва нового футбольного поля.

Фото: Facebook

Про це повідомив начальник відділу містобудування та архітектури Бучанської міськради Вадим Наумов.

Він зазначив, що останнім часом «окремими депутатами Бучанської міської ради розповсюджується відверто викривлена інформація щодо корегування Генерального плану міста Буча в частині можливого перенесення стадіону «Ювілейний» та розміщення на його місці центральної площі міста».

«Зважаючи на розвиток Бучі, зростання чисельності населення і зміну вимог до сучасних спортивних споруд, виникла об’єктивна необхідність як у побудові сучасного громадського простору – центральної площі міста, так і в повноцінному спорткомплексі на 5000 місць, спорудженому по європейських стандартах».

Вадим Наумов

Враховуючи те, що місто потребує оновленого центру, здатного вмістити одночасно велику кількість людей, було розпочато проектування нового сучасного спорткомплексу в районі вулиці Паркова, який буде відповідати вимогам до проведення футбольних чемпіонатів вищих категорій.

А що стосується питання демонтажу стадіону «Ювілейний», головний архітектор Бучі підкреслив, що воно буде виноситись лише за умови будівництва нового футбольного поля.

Нагадаємо, газон на футбольному полі стадіону «Ювілейний» у Бучі зіпсували вандали. Так, один з найкращих газонів у області в ніч на 18 серпня зіпсували невідомі. У Бучанській міськраді підкреслили, що це є недопустимим, оскільки стадіон є важливою складовою спорту у регіоні, оскільки там проходять турніри другої ліги та різні міжнародні змагання.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.