В Броварах відкрили нове відділення "Укрпошти"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70701910_372376857007348_7767156365759348736_n.jpg)
19 вересня в Броварах нове відділення "Укрпошти" відчинило двері для мешканців міста по вулиці Київська,243-а. Воно якісно вирізняється від інших – тут велика рецепція, необхідна сучасна техніка та швидкісний інтернет.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70424564_372378483673852_2203871912851931136_n.jpg)
Відділення надаватиме широкий спектр послуг як фізичним, так і юридичним особам. Окрім усіх послуг поштового зв’язку, відділення надаватиме інноваційну послугу – SmartBox.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71322388_372377743673926_7996561890572500992_n.jpg)
З вітальним словом до поштовиків та всіх гостей звернувся заступник директора з розвитку мережі Київської міської дирекції ПАТ "Укрпошта" Йосип Борнак. Після слів привітання відбулось урочисте перерізання стрічки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71027754_372378397007194_5451215265662500864_n.jpg)
Відтепер кожен мешканець міста може якісно та комфортно отримати поштові послуги, завітавши до нового відділення поштового зв’язку, яке працюватиме у будні з 8:00 до 21:00 години та з 9:00 до 17:00 години у суботу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70279294_372378040340563_226598488807309312_n.jpg)