В Броварах у формі діалогу відбулася педагогічна конференція "БРОосвіта"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/DSC_9417-2000x1337.jpg)
28 серпня 2019 року в Броварах відбулася традиційна серпнева педагогічна конференція, яка цьогоріч пройшла у формі партнерського діалогу "БРОосвіта".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/DSC_9407-2000x1337.jpg)
Учасниками живого спілкування стали міський голова Ігор Сапожко, начальник управління освіти та науки Оксана Мельник, начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Світлана Решетова, педагогічні працівники закладів освіти міста Бровари, батьки, учні – представники Ради дітей та учнівської молоді міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/DSC_9439-2000x1337.jpg)
Діалог представників міської влади та освітян охопив теми будівництва нових закладів, фінансової незалежності шкіл, дошкільних навчальних закладів та об’єктів позашкілля, впровадження засад Нової української школи у Броварах та інші питання.