У Білій Церкві ліквідували ще один підпільний гральний заклад
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-11-at-11.29.44-1.jpeg)
Напередодні до поліції подзвонив небайдужий житель Білої Церкви та повідомив про у місті діючий гральний заклад. Вчора слідчі, які виїхали на місце події, вилучили 11 комплектів комп'ютерної техніки.
Про це повідомили у поліції Київщини.
Серед вилученого - системні блоки, монітори та комплектуючі, через які надавалися гральні послуги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-11-at-11.29.44.jpeg)
Зараз поліція проводить невідкладний розшук осіб, які поновили незаконний гральний бізнес, оскільки в минулому поліцейські вже неодноразово вилучали техніку під час обшуків в цьому закладі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-11-at-11.29.43.jpeg)
Слідчі звернулись до суду з клопотанням про арешт вилученого майна. Відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.
Організаторам загрожує стягнення штрафу від 10 000 до 40 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.