Новини
Україна
Екологія
Вода

В Азовському морі зафіксовано масову загибель риби (ВІДЕО)


В одному із лиманів лише на одному квадратному метрі виявлено більше 300 рибин загиблої азовської хамси.

Фото: Facebook/Держрибагентство України

Про це повідомили на Facebook-сторінці Держрибагентства України.

16 листопада під час рейду у Молочному лимані Азовського моря, що знаходиться поблизу селища Кирилівка Запорізької області, зафіксовано масову загибель водних біоресурсів.

«Під час обстеження 64 метрів ділянки водойми та її прибережної захисної смуги на одному квадратному метрі виявлено від 300 до 500 екз. загиблої азовської хамси», – йдеться в дописі агентства.

Про загибель риби також повідомили на Facebook-сторінці Азовського рибоохоронного патруля, опублікувавши відео з місця події.

Відео: Facebook/Азовський рибоохоронний патруль

Проте приводу для паніки тут немає, вважає директор Приазовського національного природного парку Дмитро Воловик.

«Там невелика ділянка, ніякого приводу для паніки немає. Ця смужка всього лише 50 метрів. Ми теж перелякалися і об'їхали весь Молочний лиман, щоб подивитися чи немає таких викидів в інших частинах. Це єдина ділянка, і то риба просто замерзла, її вітром викинуло», – розповів фахівець у коментарі порталу 061.ua.

Також зазначається, що хамса дуже чутлива до зниження температури і при похолоданні йде з Молочного лиману в море через ополонку. А загибла риба заблукала і увійшла не в ту ополонку, основна ж маса пішла з лиману.

Нагадаємо, у вересні в річці Переяслава масово загинула риба.