#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
За кордоном

В Австралії знайшли павука, який виглядає як «Зоряна ніч» Ван Гога (ВІДЕО)

01.04.2020 Бобрик Юлія 0

22-річний експерт з Музею Вікторії описав сім нових видів павуків-скакунів (Maratus).

Австралійський ентомолог і арахнолог Джозеф Шуберт визначив і назвав сім нових незвичайних видів павуків-скакунів в роду Maratus. І один з цих павуків, Maratus constellatus, своїм забарвленням нагадує відому картину Вінсента ван Гога «Зоряна ніч», повідомляє Newatlas.com.

«Я повинен сказати, що Maratus constellatus – це мій улюблений павук на сьогоднішній день. Це неймовірно красивий вид, який нагадує мені «Зоряну ночі» Ван Гога», – Джозеф Шуберт.

П'ять нових видів павуків-скакунів були виявлені в Західній Австралії: Maratus azureus, Maratus constellatus, Maratus laurenae, Maratus noggerup і Maratus suae. Maratus volpei був знайдений в Південній Австралії, а Maratus inaquosus – в Вікторії. Шуберт використав різні джерела натхнення для цих назв, зокрема забарвлення павуків, місцевість і імена колег-ентузіастів, які наштовхнули його на пошук певного виду.

У минулому році Шуберт відкрив п'ять нових видів павуків Maratus, так що в цілому в його колекції набралося вже 12 видів цих членистоногих.

Нагадаємо, наприкінці минулого року вчені відкрили новий вид отруйного павука, який може мешкати в будинках у людей.