#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

В аеропорту «Бориспіль» затримали 22 людини з фальшивими COVID-сертифікатами

16.11.2021 5 Бобрик1 Юлія1 0

Українці, не дивлячись на кримінальну відповідальність, продовжують користуватися підробками.

Дія

Про це повідомила поліція Київської області.

За три дні, з 13 по 15 листопада, в аеропорті «Бориспіль» виявили 22 COVID-сертифікати з ознаками підробки.

Цим людям загрожує чималий штраф або навіть обмеженням волі. За кожним із фактів буде здійснено перевірку та надано відповідну правову кваліфікацію. Проте вже відомо, що правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 358 КК УКраїни, покарання якої передбачає штраф до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Нагадаємо, у столиці викрили типографію фейкових covid-сертифікатів. А три центри підробних сертифікатів про вакцинацію, які також викрили днями, за час своєї діяльності заробили на фальшивих документах близько 10 мільйонів гривень.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.