#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

Уряд пропонує посилити адресність надання субсидій

15.04.2021 1 Косянчук Інна 0

Проєкт постанови Кабміну прийнято з метою забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

14 квітня уряд прийняв постанову, якою посилив адресність надання житлових субсидій.  Про це повідомив Урядовий портал.

І поінформував, які зміни пропонуються проєктом:

- переглянути підходи до врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо;

- скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається;

- посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

Також зауважується, що впровадження постанови не потребуватиме додаткових видатків. Реалізуватиметься вона за рахунок і в межах коштів на надання житлових субсидій, передбачених у держбюджеті.

«Погляд розповідав», кому дадуть компенсацію за затримку виплати пенсій чи зарплат, згідно постанови уряду.

Раніше Кабмін затвердив перелік основних видів економічної діяльності, за якою ФОПи у «червоних» зонах отримають «карантинну» допомогу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.