Новини
Україна
Економіка

Уряд підтримав указ про підвищення зарплат військовим (ВІДЕО)

З березня зарплатня військових збільшиться на 30%.

Кабінет міністрів України підтримав указ Володимира Зеленського щодо підвищення зарплат військовослужбовцям.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"За ініціативи президента виплати військовим Збройних сил будуть підвищені на 30% з 1 березня 2022 року", – йдеться у відомстві.

Крім того, до 20% від початку року зросте грошове забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

Також план заходів передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації "UAразом" для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації, прискорення процесу створення системи територіальної оборони, а також проведення у закордонних дипломатичних установах України зустрічей дипломатичних працівників та українських громад.

Нагадаємо, президент України підписав указ, згідно з яким мінімальні зарплати для військових з 2023 року мають становити не менше, ніж дві мінімальні зарплати громадян.

Раніше повідомлялося, що заробітна плата українських медичних працівників зросла у січні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.