Новини
Ірпінь

Університет в Ірпені: скандал зі звільненням і обсипання борошном


Кілька днів триває скандал у фіскальному університеті в Ірпені.

Нещодавно на офіційному сайті Університету державної фіскальної служби України, який знаходиться в Ірпені, з'явилася інформація про те, що 5 січня 2021 року наказом Міністерства фінансів України звільнено Павла Пашка з посади ректора Університету державної фіскальної служби України. А вже 6 січня 2021 року наказом Міністерства фінансів України призначено в.о. ректора Монаєнка Антона Олексійовича.

Згодом Павло Пашко офіційно прокоментував цю подію на своїй сторінці у Facebook. Він заявив, що міністр фінансів Сергій Марченко планує рейдерське захоплення землі університету.

"Не дочекавшись реорганізації, той самий міністр Марченко намагається незаконно звільнити мене з посади ректора та призначити нового в.о. керівника. Причому такі рішення ухвалюються абсолютно не аргументовано та порушуючи всі можливі процедури. Спираючись на ці незаконні рішення, які вже оскаржуються у суді, Марченко планує рейдерське захоплення університету", - заявив Пашко.

У своєму пості він зазначив, що причина, за якою міністра так "непокоїть" УДФСУ – пошук власної вигоди.

"Міністр фінансів Марченко та його оточення «наклали око» на 22 гектари землі в центрі Ірпеня та на матеріальну базу Університету державної фіскальної служби України. Користуючись безвладдям під час зміни керівництва, вони будуть вкрадені. Так само, як під час попередніх реорганізацій були забрані 8 гектарів землі «Соснового бору» у курортному Ворзелі. Хто не у курсі – погугліть, все є у відкритому доступі", - зазначив Пашко.

Він заявив, що подав позов до суду щодо рішення про зміну керівництва та заяву до поліції про вчинення злочину міністром фінансів за якою відкрито кримінальне провадження. Також він наголосив, що насьогодні знаходиться в офіційній відпустці.

Тимчасом, сьогодні, 12 січня, новопризначеного ректора на вході до університету невідомі встигли обсипати борошном.

Ми слідкуємо за розвитком подій та інформуватимемо вас про їх перебіг.

Раніше "Погляд" розповідав, що студентка ірпінського фіскального університету Анна Лисенко стала найкращою боксеркою України.

А також - що Університет державної фіскальної служби України опинився у двох популярних рейтингах.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.