Новини
Україна
Суспільство

Унікальний проєкт для осіб з інвалідністю в Україні вже стартував


3,5 тисяч людей з інвалідністю з усіх куточків України стали слухачами безкоштовних онлайн-курсів у сфері IT , які стартували 5 березня. Менторами зголосилися бути понад 100 волонтерів: це викладачі та працівники IT-компаній, аби навчання було максимально ефективним.

Унікальний проєкт для осіб з інвалідністю в Україні вже стартував

Це унікальний для України соціальний проєкт, ініційований Міністерством соціальної політики спільно з Асоціацією «Інформаційні технології України» та Громадською організацією «Прометеус». Саме на платформі Prometheus і стартував курс, покликаний надати шанс усім охочим людям з інвалідністю навчатись безоплатно та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.
Проєкт має назву «Ти можеш все! Можливості безмежні!». Він швидко набирає обертів, а отже, дасть можливість людям з інвалідністю отримати реальне робоче місце у сфері IT.
Завершиться курс у червні.

Довідково:
В Україні проживає 2,7 млн.людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.