#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Київ

"Укрзалізниця" за 13 мільйонів гривень замінить ескалатори на Центральному залізничному вокзалі

17.01.2022
Ще в липні минулого року було проведено аукціон із встановлення та обслуговування ескалатора за допомогою системи публічних закупівель Prozorro.

Фото: pixabay

Пресслужба АТ "Укрзалізниця" повідомила про вартість заміни ескалаторів у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу, що у столиці.

На нову надпотужну конструкцію компанія витратить близько 13 мільйонів гривень, але там наголосили, що ця сума на 16% менша за очікувану вартість.

"За понад два десятиліття роботи старий ескалатор перевіз більше ніж 250 млн пасажирів. Новий ескалатор буде повністю пристосований до навантаження відповідно до трафіку головного вокзалу та зможе транспортувати до 11 тисяч пасажирів на добу. Для порівняння: у старого ескалатора цей показник 7,3 тис. пасажирів. Новий ескалатор матиме регулятор швидкості, сенсор для зупинки сходового полотна за відсутності пасажирів та пристрої для знезараження поручнів", – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що в період встановлення нової конструкції, а саме з 21 січня по 6 квітня, для пасажирів вокзалу буде діяти безкоштовна послуга з доставки багажу портерами (носіями).

Кнопки для їх виклику будуть розташовані біля сходів, що ведуть з вестибюля Центрального вокзалу на конкорс (критий перехід до Південного вокзалу зі спусками до колій) та у зворотному напрямку. Пасажирам з габаритними валізами, а також групам маломобільного населення рекомендується використовувати вхід зі сторони Південного вокзалу для зручнішого доступу, а також ліфти до платформ у західному підземному переході (зі сторони метрополітену).

 Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" втрапила у скандал через новорічну ялинку, яку мали встановити у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в Києві.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.