#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Україна-суспільство

«Укрпошта» запускає нову послугу з доставки документів

17.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

У межах обласного центру, області та між обласними центрами доставка триватиме до двох робочих днів.

Facebook Ігор Смелянський

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Укрпошта» анонсувала запуск нової послуги «Укрпошта Документи», яка дозволить українцям оперативно обмінюватися паперовими оригіналами документів. Доставлятимуть документи максимум за два робочі дні.

Оформити послугу можна буде як у відділенні, так і в мобільному додатку. При цьому у першому випадку її вартість становитиме 35 грн, у другому ж – на 5% менше.

На відправлення діятиме єдиний тариф без поділу на діапазони по вазі (до 1 кг) та на географічні зони. Також в тариф вже буде включена вартість пакування, комісія за оголошену цінність, SMS про вручення документів. А за додаткову плату можна буде оформити адресну доставку або зворотну доставку документів.

Нагадаємо, на початку листопада посвідчення водія дозволили отримувати поштою в Україні.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.