Новини
Суспільство

Укрпошта випустила тематичну марку, присвячену своїм працівникам

Блок "Укрпошта завжди поруч з вами" вийде в серії "Героїчні професії".

Укрпошта випустила тематичну марку, присвячену своїм працівникам - зображення
Ескізи для марки взяли з життя. Ілюстрація: Укрпошта

Укрпошта традиційно вшановує різних визначних постатей та сучасних героїв, буквально віддзеркалює дух часу, реагуючи на всі важливі події. І от, до свого 30-річчя видала поштовий випуск "Укрпошта завжди поруч з вами" в серії "Героїчні професії".

Про це повідомляє Укрпошта.

"Це данина кожному працівникові, який навіть під час воєнного стану знаходить сили рухатися вперед. Вони не полишають прифронтових міст і під постійними обстрілами готові надавати поштові послуги. Стараються якнайшвидше повернутися на деокуповані території, щоб полегшити досвід ізольованості від світу для наших людей там. Адаптуються до блекаутів та кібератак, витримують нескінченні повітряні тривоги. Щодня пам’ятають про нашу спільну місію та не відступають", —

наголошують у Укрпошті.

Укрпошта випустила тематичну марку, присвячену своїм працівникам - зображення
Поштовий блок "Героїчні професії"

Тираж блоку — 200 000 примірників (з яких 6 100 неперфорованих з наддруком "Укрпошта 30 років" — для власників філабонемента "Ексклюзив").

Номінал кожної марки — М (відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України). Вартість блоку — 60 грн.

Художник поштового блоку, листівки, художніх конвертів та штемпеля "Перший день" — Віктор Грудаков. Авторка спеціального поштового штемпеля — Оксана Шуклінова.

Нагадаємо, до річниці деокупації Київщини Укрпошта випустила марку "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.