Новини Київської області
Ірпінь
Буча
Гостомель

До річниці деокупації Київщини з'явиться марка присвячена Бучі, Ірпеню та Гостомелю

Продаж стартує 31 березня.

До річниці деокупації Київщини з'явиться марка присвячена Бучі, Ірпеню та Гостомелю - зображення

До річниці деокупації Київщини Укрпошта випустить марку "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Про це повідомили на Facebook-сторінці компанії.

Для створення марок використали світлини фотокореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненка та фотографа Михайла Джоса. Автором малюнку поштової марки, присвяченої  Гостомелю, став художник Олександр Нікітюк.

Натомість на конверті розмістили фотоколаж із зображень перших шпальт світових газет, які висвітлювали ці події.

Марка вийде тиражем 100 тис. примірників. Продаж стартує 31 березня.

Погашення "Перший день" відбудеться 31 березня в київському головпоштамті, а спецпогашення – в Ірпені, Бучі та Гостомелі. Крім того в день введення поштового блоку в Бучі, Ірпені й Гостомелі починають працювати постійно діючі штемпелі з перевідною датою "Місто Героїв. Буча", "Місто Героїв. Ірпінь", "Місто Героїв. Гостомель".

Нагадаємо, до річниці повномасштабного вторгнення Укрпошта випустила марку "ПТН ПНХ", на якій зображено малюнок відомого художника Бенксі, що він створив у Бородянці.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.