#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Київ

Укрпошта планує продати головний офіс на Хрещатику

11.06.2020 Оксана Кириленко 0

Голова Укрпошти Ігор Смілянський вважає, що офісу не місце в центрі Києва.

В головному офісі працює більш ніж тисяча людей, які виконують виробничі процеси – обслуговують посольства, Кабмін. Відтак – переконаний Смілянський – головному офісу не місце на Хрещатику з низки причин, повідомляє "24 канал".

«Хрещатик, Майдан  – місця, де відбуваються демонстрації, історичні події. Тоді блокується виробничий процес. Йому не місце в центрі Києва. Краще нехай це буде якийсь готель. А от Укрпошта може сміливо працювати не в центрі», – пояснив Смілянський.

Він також додав, що на обслуговування центрального офісу компанія витрачає великі гроші.

«Щоб привести головний офіс до ладу – треба 75 мільйонів. Ми його тримаємо, але це величезні кошти, які, я вважаю, краще направити на нові авто, нові відділення та IT-системи»,– наголосив очільник Укрпошти.

Смілянський зізнався, що оцінили офіс в 1 мільярд гривень.

«Укрпошта – перша державна компанія, яка вже спробувала продати майно і зрозуміла, що система аукціонів працює. Саме тому ми готові в 2020 – 2021 роках виставляти на продаж такі великі об'єкти як головний офіс».

Нещодавно Укрпошта створила марку на честь українських лікарів і захисників.