Новини
Україна
Суспільство

Укрпошта обрала неприпустиму дату для презентації поштових марок: Генштаб ЗСУ

18.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Збройні Сили України висловлюють рішучий протест проти обрання Укрпоштою дати 23 лютого для презентації і першого погашення поштових марок під назвою "Збройні Сили України. Сухопутні війська".

Фото: Укрпошта

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Висловлюючи протест, у Генштабі збройних сил нагадали, що саме 23 лютого Російська Федерація, яка веде війну проти України, відзначає день захисника Вітчизни і день військової слави Росії.

"Дата презентації цього випуску марок не була погоджена з керівництвом Збройних Сил України. Звертаємося з вимогою до Укрпошта відтермінувати її", -

Генеральний штаб ЗСУ

Натомість керівництво ЗСУ запропонувало Укрпошті перше погашення поштових марок зазначеної серії приурочити до Дня українського добровольця - 14 березня.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що сьогодні, 18 лютого, в Україні згадують перших жертв Революції Гідності. 7 років тому в цей день сотні людей було поранено і загинуло 22 протестувальника. Серед них – 5 жителів Києва та Київщини.

Також ми писали, що Укрпошта випустила незвичайну марку "Козаки" з доповненою реальністю, що дасть можливість надіслати "живого" листа. А до 150-річчя від дня народження Лесі Українки презентували поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Випущено і поштові марки, присвячені Межигір’ю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.