Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Здоров'я

Українці, які прибули із Катару, відмовлялися їхати на обсервацію (відео)


30 березня о 02.40 двома рейсами Доха–Київ прибули в аеропорт "Бориспіль" 350 українців.

Частина громадян після прибуття відмовилися підписати угоду на добровільну обсервацію в конкретному місці – готелі "Козацький", що в Києві.

Справа в тому, що Урядом України прийняті зміни і тепер люди, які повертаються в Україну, мають пройти 14 денну обсервацію обов’язково.

"Сьогодні після другої ночі прилетіло два рейси з Дохи. До людей було доведено нововведення. На цих рейсах прибуло близько 350 осіб. Наразі там залишається близько 50, які категорично відмовляються слідувати на обсервацію. Решта вже відправилась", - повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

Зазначимо, залишити територію аеропорту в обхід ізоляції громадянам не давало кільце Нацгвардії та представники Нацполіції.

Українці перебуваючи на борту одного із літаків записали відеозвернення у якому розповіли, що при купівлі квитків їм ніхто не повідомив, що вони мають в обов'язковому порядку пройти двотижневу обсервацію.

Громадяни підкреслюють, що обсервацію вони повинні оплатити із власного гаманця, а це приблизно 380 євро за 2 неділі.

https://www.facebook.com/dtp.kiev.ua/videos/622885931776157/

 Прес-служба Міністерства оборони, якому і належить готель "Козацький" повідомила, що у готелі безкоштовно розмістили 100 чоловік, які прибули з Балі та Катару.

3 автобуси у супроводі автомобілів поліції доставили прибулих до місця проведення обсервації. Деякі з поселених не погодились з необхідністю дотримання визначених заходів перестроги. На них складено адміністративні протоколи.

"Готель Козацький» знаходився 20 днів на карантині і був практично законсервований. Зараз весь персонал готелю на місці. Всі працюють у захисних костюмах. Прибулі з Балі та Катару українці повинні дотримуватись режиму і знаходитись у номерах. Їжа буде їм надаватися до номерів. Зараз відновлюються усі функції готелю по забезпеченню всім необхідним тих, хто буде знаходитись в обсервації. Вирішується питання відновлення високошвидкісного Інтернету. Наразі очікується ще одна група українців, які будуть проходити обсервацію у даному готелі",- зазначили у міністерстві.

Нагадаємо, 29 березня в аеропорту “Борисипіль” евакуйовані українці влаштували сутичку