#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля

Українці вивели сорт цибулі з врожайністю 40 тонн з гектара

21.02.2021 1 Бобрик1 Юлія1 0

Для цього її навіть не потрібно поливати. Рослина абсолютно невибаглива.

Скрін з Agronews

Про це повідомили в Agronews.

Селекціонери з науково-дослідної станції «Маяк», що в Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, а його врожайність становить 35–40 тонн з гектара, без поливу. Середня вага однієї цибулини – близько 200–250 грамів.

Новий сорт українці назвали «Чайка», а створили його із місцевих зразків, завдяки чому він пристосований до наших широт та стійкий до шкідників і хвороб. Крім того новий сорт може зберігатися 7–8 місяців, не втрачаючи товарних якостей.

Нагадаємо, у 2021 році передбачається запровадження державної фінансової підтримки на встановлення систем краплинного зрошення та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт.

До слова, сьогодні традиційні сільськогосподарські та сезонні ярмарки відбудуться у трьох районах столиці.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.