Україна
Автоновини

Українці все менше купують нові автомобілі


Минулого місяця українці придбали і зареєстрували майже на 17% менше нових авто, аніж минулого року.

Фото: pixabay

У листопаді було зареєстровано 7,1 тис. нових легкових авто, що відносно жовтня менше на 16%, а у річному сегменті — на 17%. Про це повідомляє ukrautoprom.

Натомість українці дедалі частіше купують вживані авто: попит на них наразі у 5 разів вище, аніж на нові автомобілі. У жовтні українці придбали 8,4 тис. нових легкових автомобілів, у той час як вживаних – 38,8 тис., які були ввезені до України з-за кордону.

“У порівнянні з листопадом минулого року німецька марка втратила 50% продажів, а французька, навпаки, показала ріст на 12%”, - йдеться у повідомлені.

Статистика за брендами

Отже, попри падіння попиту, найпопулярнішим в українців залишається Renault. Протягом місяця 1 173 автомобіля цієї французької марки поповнили український автопарк. Однак і це - на третину менше від минулорічного показника.

Фото: ukrautoprom

На другому місці Toyota (1136 авто - на 9% менше від результату листопада 2019 року). Третє місце посіли авто KIA, а четверте - Mazda.

Ще сумніші результати у Volkswagen і Peugeot – у їх заліку зареєстровано по 289 авто, і майже без попиту залишились Hyundai, Ford, Suzuki, Mitsubishi.

"Погляд" раніше інформував, що автомобілі з двигунами внутрішнього згорання більш екологічні, ніж електромобілі: революція “зеленого транспорту” може збільшити викиди вуглецю.