Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

Українці везли із Туреччини діаманти у спідній білизні


Проте митники аеропорту «Бориспіль» викрили схованку.

Двоє громадян України ( жінка та чоловік) хотіли незаконно ввезти в країну шість пакетиків з безбарвним камінням, візуально – діамантами, загальною вагою брутто 39,2 грами.

Про це повідомляє Київська митниця Держмитслужби.

Для шахрайства люди обрали «зелений коридор», що автоматично вважається заявою громадянина про відсутність у нього предметів, заборонених/обмежених до переміщення чи таких, які підлягають оподаткуванню митними платежами.

Лише після того, як інспектори провели особистий огляд підозрюваних, чоловік та жінка добровільно пред’явили шість zip-пакетиків з камінням. Чотири з них, загальною вагою 23,2 грами, знаходились в одягнутій на жінці спідній білизні. Таку ж схованку використав і чоловік. Він на собі приховував два zip-пакетики з камінням загальною вагою 15,9 грами.

Таким чином громадяни намагались незаконно ввезти коштовне каміння, використавши спідню білизну як тайник. Діаманти вилучено. Їхню вартість буде визначено додатково.

За даним фактом Київською митницею Держмитслужби стосовно обох громадян складено протоколи про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що митники «Борисполя» виявили в українки незадекларованої валюти на 1,4 млн грн.

Також київські митники не дозволили артефактам часів Київської Русі незаконно покинути країну.

Фото: Київська митниця Держмитслужби