#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Українці торік задекларували понад 100 мільярдів гривень

29.01.2020 Косянчук Інна 0

За даними Державної податкової служби, це майже на 40 відсотків більше, ніж у 2018 році

Нині триває декларування доходів громадян за 2019 рік. Тим часом податківці підрахували загальну сіму доходів, задекларованих українцями за 2018 рік.  Понад 638 тисяч декларацій про майновий стан подали громадяни України з початку 2019 року подали Загалом було у позаминулому році було задекларовано доходів на загальну суму 101,8 млрд грн. Це на 39 % більше, ніж у 2018 році по доходах, отриманим за попередній рік.

Прес-служба Державної податкової служби зауважує, що зросла й сума податку на доходи фізичних осіб, що задекларована платниками до сплати. Вона сягнула понад 3,4 млрд грн, що на 46 % більше, ніж за попередній рік. Також на 63 % збільшилася задекларована до сплати сума військового збору. Вона склала майже 494 млн гривень. Зростання кількості поданих декларацій відбулося майже в усіх регіонах України, що вплинуло й на збільшення податкових надходжень до бюджету.

"Рівень податкової культури громадян підвищується. Доказом цього є відповідні результати. Зі свого боку, ДПС максимально сприяє інформуванню українців та забезпечує надання якісного сервісу, щоб процедура декларування була доступною та максимально зручною для всіх громадян", – зауважив очільник ДПС Сергій Верланов.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів